Komunikat prasowy nr 8

Komunikat prasowy nr 8

Szanowni Państwo,
ależ to był energetyczny wieczór. Już za nami Koncert „Zakręceni na Kielce”, który był równocześnie pokazem umiejętności naszych młodych tancerzy.
Na scenie pojawili się: Zespół Tańca Ludowego „Barvinok” z Winnicy w Ukrainie, Rewia Dziecięco-Młodzieżowa „Dino” z Andrychowa, Akademia Tańca Sportowego „Jaskółki” z Piotrkowa Trybunalskiego, Studio Sztuki Da Capo Al Fine z Pucka i Władysławowa, GTT w Ruchu z Gliwic, Bubble Crew z Gdańska, Trafic Mini z Gdańska, Trafic Neo z Gdańska, Blitz z Gdańska, Styrczańskie Dzwoneczki ze Styrczy w Mołdawii.
W załączniku przesyłam kilka zdjęć z wczorajszego wieczoru.
Dziś na Festiwalu (12.07)
Dzisiejszy dzień rozpoczynamy warsztatami artystycznymi. Jest to ostatnia okazja, aby podejrzeć jak na zajęciach pracują nasi uczestnicy. Warsztaty wokalne będą odbywały się w godzinach 9.00-13.00 oraz 14.30-16.30, w następujących lokalizacjach: Dom Środowisk Twórczych, Studio Melodia, Studio Sami, Dom Kultury „Zameczek”, Internat Zespołu Szkół Elektrycznych.
Warsztaty taneczne będą odbywały się w godzinach 9.00-17.15, w następujących lokalizacjach: Kieleckie Centrum Kultury oraz Kielecki Teatr Tańca.
 
Dzień podsumujemy Koncertem „Zakręceni na Kielce”, w trakcie którego zaprezentują się nasi uczestnicy warsztatów muzycznych. Zaczynamy o 19.00, wstęp wolny!
Jutro na Festiwalu (13.07)
Już jutro rozpoczniemy intensywne przygotowania do Koncertu Galowego Laureatów, który odbędzie się już 15 lipca o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia.
Szczegółowy harmonogram prób podeślę Państwu w jutrzejszym komunikacie.