IST to rodzaj służby zdobywający coraz większą popularność. Jest nieodłączną częścią wielkich imprez międzynarodowych, takich jak Jamboree, Roverway czy CEJ, pojawia się również na imprezach ogólnopolskich. W tym roku IST już po raz kolejny będzie wspierać organizatorów na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej!

Współtworząc Festiwal Harcerski możesz zdobyć praktyczne doświadczenie i wiedzę. Jest to nie tylko możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej, ale przede wszystkim kontakt z uczestnikami z całej Polski i wielu krajów Europy, ich sztuką i niezwykłymi talentami oraz niedostępna dla innych okazja do obejrzenia Festiwalu „od kuchni” czy współpracy z profesjonalistami.

Po raz kolejny zapraszamy Was do współpracy przy organizacji Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.

Kolejny raz rozpoczynamy nabór do IST! Chcecie spróbować swoich sił? Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem i wypełnijcie dostępny w nim formularz zgłoszeniowy:

Regulamin IST 2021

Załączamy także dokumenty niezbędne po zakwalifikowaniu się do IST:

zal-1-zgoda-komendanta-hufca-na-udzial-w-IST-Festiwal-Harcerski-2021

dokumenty_pelnoletniego_uczestnika

dokumenty_niepelnoletniego_uczestnika