Zmieniona formuła 47. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej

Zmieniona formuła 47. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej

Z przyjemnością informujemy, że mimo trwającej pandemii 47. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej odbędzie się! Niestety, w związku z obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19, jesteśmy zmuszeni zmodyfikować formułę tegorocznego Wiatraczka.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników Festiwalu zmuszeni zostaliśmy do rezygnacji z koncertów na Kadzielni oraz na kieleckim Rynku, w tym roku także nie spotkamy się wszyscy w Kielcach.
Mimo tego Wiatraczek ponownie zakręci się. Tym razem w 3 modułach:

 

WIATRACZEK ŚWIĘTOKRZYSKI

„Wiatraczek Świętokrzyski” będzie skierowany do osób z Kielc oraz regionu. Uczestnicy tego modułu będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach artystycznych odbywających się na terenie Kielc.
W najbliższym czasie udostępnimy regulamin modułu.

 

WIATRACZEK W PODRÓŻY PO POLSCE

„Wiatraczek w podróży po Polsce” to moduł dla zespołów spoza województwa świętokrzyskiego. Zgłoszone w odpowiednim terminie na Festiwal zespoły będą miały możliwość zaprosić do siebie instruktora, który poprowadzi dla nich dopasowane do ich potrzeb i możliwości warsztaty artystyczne.

 

WIATRACZEK NA ŚWIECIE

„Wiatraczek na świecie” jest modułem skierowanym do zagranicznych uczestników Festiwalu. Będą oni mieli możliwość skorzystać ze stworzonych specjalnie dla nich materiałów dostępnych online i w ten sposób wziąć udział w 47 MHFKMS.

 

Oprócz powyższych modułów odbędzie się także Największy Zespół Rockowy. Trwają prace nad jego ostateczną formą.