Komunikat prasowy nr 9

Szanowni Państwo,
nadszedł ten dzień! Zamknęliśmy już blok warsztatów artystycznych i skupiamy się nad stworzeniem widowiska, które zostanie na długo w głowach świętokrzyskiej publiczności.
Za nami także bardzo harcerski wieczór – soliści oraz zespoły zaprezentowały się w Konkursie piosenki harcerskiej, a później na scenie wystąpił Zespół „Wołosatki”. Dziękujemy bardzo za gościnę Domowi Środowisk Twórczych – w którego ogrodach odbyły się przeglądy oraz koncert.
Zdjęcia z tego wydarzenia już niebawem pojawią się w naszej galerii online: https://www.flickr.com/photos/wiatraczek/
Dzisiaj na Festiwalu (15.07)
 
Już dziś pierwsze próby do Koncertu Galowego Laureatów. Nasi uczestnicy rozpoczną intensywne przygotowania, aby jak najlepiej zaprezentować się na scenie Amfiteatru Kadzielnia. Próby planowo będą się odbywały w 3 turach: 10.00-13.00, 15.00-17.30 oraz 19.00-22.00.
W tym czasie uczestnicy projektu „Culture is a bridge” poznają jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych naszego województwa. Udadzą się na rajd z Nowej Słupi do Huty Szklanej, a po drodze zwiedzą Święty Krzyż. Po południu czekają ich kolejne warsztaty przygotowujące ich do organizacji wydarzeń kulturalnych.
Jutro na Festiwalu (16.07)
 
Piątek to kolejny dzień, w trakcie którego nasi uczestnicy będą pracować nad widowiskiem podsumowującym 48. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Próby do koncertu odbędą się w godzinach: 9.00-13.00, 15.00-17.30 oraz 19.00-22.00 (próba generalna). Gwarantujemy, że tegoroczny Koncert Galowy Laureatów będzie pełen wrażeń – spotykamy się już w sobotę o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia.

Pozostaję do Państwa dyspozycji. Zachęcam także do korzystania z naszych mediów społecznościowych oraz galerii online: