Komunikat prasowy nr 7 (16.07)

Szanowni Państwo,

za nami pierwszy dzień prezentacji naszych uczestników na scenie na Rynku. W ramachKoncertu „Zakręceni na Kielce” zaprezentowało się 12 podmiotów z Kanady, Ukrainy, Wrocławia, Darłowa, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Augustowa. Jednemu nie można zaprzeczyć – pokazali się z najlepszej strony.

Dziś na Festiwalu (16.07)

Warsztaty artystyczne to zajęcia bardzo angażujące naszych uczestników. Instruktorzy są bardzo zadowoleni z poziomu artystycznego naszej młodzieży, ale i tak starają się wycisnąć jak najwięcej z 5 dni wspólnej pracy. Zajęcia odbywają się w Wojewódzkim Domu Kultury, Kieleckim Centrum Kultury oraz Kieleckim Teatrze Tańca.

Na wieczór przewidziane są dalsze prezentacje naszych festiwalowiczów. Bowiem o 19.00 na Rynku rozpocznie się kolejny koncert z cyklu „Zakręceni na Kielce”. Dziś zobaczą Państwo na scenie młodych artystów z Gdańska, Wrocławia, Handzlówki, Pucka, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Łodzi.

Jutro na Festiwalu (17.07)

To ostatni dzień naszych warsztatów artystycznych. Uczestnicy ciężko pracują nad swoimi występami na Koncert Galowy Laureatów.

Dziś o 19.00 na Rynku w ramach Koncertu „Zakręceni na Kielce” nasi wokaliści oraz zespoły podsumują swoje warsztaty w wypracowanym specjalnie na potrzeby tego koncertu repertuarze.

Przypominam, że w razie pytań lub specjalnych potrzeb pozostaję do Państwa dyspozycji!

Serdecznie pozdrawiam!

phm. Agnieszka Stochmal

Rzecznik Prasowy 46. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu
Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2019

http://www.wiatraczek.pl