Komunikat prasowy nr 3

Komunikat prasowy nr 3

Szanowni Państwo,
za nami pełne emocji przeglądy wokalne. Wczoraj rywalizacja odbyła się w kategoriach: soliści 6-9 lat, soliści 10-13 lat oraz soliści 14-16 lat.
Wieczorem udało nam się przeprowadzić ognisko, w trakcie którego uczestnicy przedstawili się sobie, pośpiewali, a także spędzili miło czas.
Zdjęcia znajdą Państwo na naszym flickrze.
Dzisiaj na Festiwalu (7.07)
Już dziś kolejny dzień przeglądów konkursowych w Kieleckim Centrum Kultury.
Na małej scenie odbędą się przeglądy muzyczne. W godzinach 11.00-18.00 zaprezentują się: soliści 17-25 lat, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne oraz zespoły instrumentalne.
Duża scena w godzinach 15.00-17.00 zostanie opanowana przez naszych młodych tancerzy.
Równocześnie na scenie Amfiteatru Kadzielnia będą odbywały się próby do Koncertu Jubileuszowego „Gospodarze-Gościom”. Próby odbędą się w 3 turach, w godzinach: 9.00-13.30, 15.00-17.30 oraz 19.00-22.00.
Jutro na Festiwalu (8.07)
Sobota będzie równocześnie pierwszym dniem warsztatów artystycznych, w trakcie których nasi uczestnicy będą szkolili się pod okiem profesjonalnych konsultantów muzycznych. Jest to czas intensywnej pracy, ale i dobrej zabawy.
Wieczorem wszyscy spotkamy się na Koncercie Jubileuszowym „Gospodarze-Gościom”. Rozpocznie się on o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia, wstęp jest wolny. Widowisko na pewno będzie niezapomniane, ponieważ trakcie wydarzenia będziemy mieć okazję zobaczyć wielokrotnych laureatów i zdobywców Złotych Jodeł, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie do udziału w tym koncercie.
Nie może Państwa tam zabraknąć.
W załączniku przesyłam grafikę dotyczącą tego koncertu. Serdecznie zachęcamy do jej udostępniania!