Komunikat prasowy nr 11

Komunikat prasowy nr 11

Szanowni Państwo,
dobiegły końca próby – już dziś przed nami Koncert Galowy Laureatów, który będzie równocześnie podsumowaniem 50. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.
Zdjęcia z całego Festiwalu znajdą Państwo w naszej galerii on-line – https://www.flickr.com/photos/wiatraczek/albums
Dziś na Festiwalu (15.07)
Już o 19.00 rozpocznie się Koncert Galowy Laureatów. Na scenie Amfiteatru Kadzielnia pojawi się ponad 500 młodych artystów, którzy przez cały Festiwal przygotowywali się, aby wystąpić przed kielecką publicznością.
Wstęp na widownię będzie czynny od 18.00.
W trakcie Koncertu nie zabraknie mocy artystycznych wrażeń, wzruszeń oraz wybuchów radości.
Młodzi artyści nie tylko pokażą swoje najlepsze układy taneczne i utwory muzyczne, ale też dowiedzą się kto w tym roku otrzyma Złote, Srebrne i Brązowe Jodły – tradycyjne festiwalowe statuetki.
Gwarantujemy, że będzie to niesamowite widowisko, które na pewno zostanie na długo w pamięci widzów. Jego motywem przewodnim będzie hasło „Wiatraczek Ty i Ja”.
W załączniku ponownie przesyłam grafikę promującą koncert i zachęcam do publikowania jej w Państwa mediach.
Informuję także, że dla osób, które niestety nie mogą brać udziału w koncercie będzie prowadzona transmisja on-line. Transmisję będzie można oglądać od 19.00 na stronie festiwalu oraz na naszym facebookowym fanpage.
Jutro na Festiwalu (16.07)
Kiedy tylko opadną pokoncertowe emocje zaczną się pożegnania. Uczestnicy spakują się i rozjadą do swoich domów. Organizatorzy rozpoczną porządkowanie sztabu oraz podsumowania tegorocznej edycji – otrzymają także Państwo ostatni komunikat z danymi dotyczącymi 50. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury i Młodzieży Szkolnej.