Komunikat prasowy nr 11

Komunikat prasowy nr 11

Szanowni Państwo,
już dziś wielki finał 49. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Za nami bardzo intensywny czas przygotowań do dzisiejszego show: przeglądy konkursowe, warsztaty artystyczne oraz próby – to wszystko, aby zaprezentować Kielcom wspaniałe widowisko!
Dzisiaj na Festiwalu (16.07)
 
Dokładnie o 19.00 rozpocznie się Koncert Galowy Laureatów. Wszystkich zapraszamy do Amfiteatru Kadzielnia, gdzie zobaczą Państwo nasze show!
Hasłem przewodnim tegorocznego koncertu będzie „Tu i Teraz” – będzie to muzyczno-baletowe show w trakcie którego zobaczymy 5 uzupełniających się obrazów:
  • „Gościnne Kielce”
  • „Gospodarze – Gościom”
  • „Festiwalowe Jodły”
  • „Tu i Teraz”
  • „Jest Tylko Teraz”
Program tegorocznego koncertu: program-galowy-2022
Załączam także plakat promujący wydarzenie i bardzo proszę o jego udostępnianie z przypomnieniem o dzisiejszym koncercie.
W przypadku osób, które nie mogą dotrzeć na Kadzielnię zapraszamy do skorzystania z transmisji on-line, którą będzie można zobaczyć na stronie: www.wiatraczek.pl
Tak jak zawsze zaraz po wręczeniu festiwalowych jodeł otrzymają Państwo pełen wykaz osób nagrodzonych.
Przypominam także, że dziś od 9.00-13.00 mogą Państwo jeszcze pobierać identyfikatory dla mediów w biurze Festiwalu (al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 20).
Jutro na Festiwalu (17.07)
 
Już jutro Festiwal oficjalnie dobiegnie końca i pożegnamy wszystkich uczestników. Będzie to także czas na podsumowanie tegorocznej edycji wiatraczka.
W razie potrzeb zachęcam Państwa do kontaktu.
Pozdrawiam,
hm. Agnieszka Stochmal
Rzecznik Prasowy
49. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu
Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2022
e: rzecznik@wiatraczek.pl t: 500 786 345
ZHP Chorągiew Kielecka im. Stefana Żeromskiego
ul. Pańska 1a, 25-811 Kielce, NIP 657-038-65-25

tel. 41 344 65 55, www.kielecka.zhp.pl