Komunikat prasowy nr 10

Szanowni Państwo,
za nami pierwszy dzień prób na Kadzielni. Przyznamy szczerze, że zapowiada się pełen wrażeń Koncert Galowy Laureatów. Przypominamy, że na scenie pojawią się nominowani do „jodeł” uczestnicy naszego Festiwalu oraz świętokrzyscy artyści. Łącznie przez scenę przewinie się około 500 osób!
Koncert Galowy Laureatów już w najbliższą sobotę o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia – ale jeśli ktoś nie będzie mógł zobaczyć go na żywo, to spokojnie. Planujemy także transmisję on-line, która będzie dostępna w dniu koncertu na stronie: https://www.wiatraczek.pl/live/
Załączam także plakat i zachęcam do udostępniania go w Państwa mediach społecznościowych.
Dzisiaj na Festiwalu (16.07)
 
Dla naszych uczestników to kolejny dzień intensywnych ćwiczeń na Kadzielni. Próby będą odbywały się w godzinach: 9.00-13.00, 15.00-17.30, 19.00-22.00.
Wieczorna próba będzie próbą generalną, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy Festiwalu.
Jutro na Festiwalu (17.07)
Zależnie od potrzeb i możliwości naszych uczestników przed południem będą odbywać się ostatnie próby oraz poprawki scenograficzne.
Wieczorem natomiast to na co wszyscy czekają – Koncert Galowy Laureatów! Koncert rozpocznie się o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia. Zapraszamy wszystkich chętnych, informujemy jednak, że obowiązuje limit miejsc. Publiczność będzie dokładnie liczona. Dlatego zachęcamy mieszkańców do pojawiania się chwilę wcześniej, aby mieć pewność, że uda im się wejść do amfiteatru, aby zobaczyć nasze widowisko!