Komunikat prasowy nr 10

Komunikat prasowy nr 10

Szanowni Państwo,
wczoraj pogoda nas nie rozpieszczała, ale nie przeszkadzało nam to intensywnie ćwiczyć do Koncertu Galowego Laureatów. Uczestnicy dają z siebie wszystko, aby w sobotę pokazać Kielcom pełnię swoich możliwości.
Dzisiaj na Festiwalu (14.07)
Przed nami kolejny dzień prób do Koncertu Galowego Laureatów. Uczestnicy będą ćwiczyć w 3 turach:
  • I tura: 9.00-13.30
  • II tura: 15.00-17.30
  • III tura: 19.00-22.00
Przypominam, że istnieje możliwość odbioru identyfikatorów dla mediów. Identyfikatory będą mogli Państwo odebrać w dziś w godzinach 9.00-17.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00-12.00 w biurze Festiwalu (sztab znajduje się w Internacie Zespołu Szkół Elektrycznych – al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 20).
Jutro na Festiwalu (15.07)
Już jutro wielki finał 50. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Koncert Galowy Laureatów. Na scenie pojawi się ponad 500 młodych artystów! Zaczynamy o 19.00 w Amfiteatrze Kadzielnia, wstęp jest bezpłatny.

Koncert Galowy Laureatów to niesamowite widowisko, na którym zaprezentują się uczestnicy tegorocznej edycji Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Wokaliści oraz tancerze będą prezentować na scenie swoje najlepsze układy oraz piosenki, które prezentowali w trakcie przeglądów konkursowych. Nie zabraknie też emocji wynikających z przyznawania Złotych, Srebrnych i Brązowych Jodeł.

Dla wielu naszych uczestników będzie to pierwsze zetknięcie się z tak wielką sceną. Motywem przewodnim Koncertu będzie „Wiatraczek Ty i Ja”.

W załączniku przesyłam Państwu grafikę promującą Koncert Galowy Laureatów i zachęcam serdecznie do jej udostępniania w Państwa mediach.
Przypominamy także, że mogą Państwo śmiało korzystać z naszych materiałów udostępnianych w Internecie: