Komunikat prasowy nr 12 (19.07)

Szanowni Państwo,
nadszedł ten dzień – już dziś podsumujemy 47. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Tym razem zamiast Koncertu Galowego w Amfiteatrze Kadzielnia Festiwal zakończy grający online Największy Zespół ROCKowy!
W tym roku z powodu pandemii COVID-19 zostaliśmy zmuszeni do przeniesienia wydarzenia do sieci, ale nadal chcemy pokazać mieszkańcom Kielc, że nie znamy podziałów geograficznych i wszyscy chętni mogą czerpać radość ze wspólnego muzykowania.
W tym roku Największy Zespół ROCKowy wykona utwory: „Chcemy być sobą”, „Kocham Wolność” oraz „Teksański”. Wszyscy chętni mogą nauczyć się grać i śpiewać utwory dzięki specjalnie przygotowanym materiałom dostępnym na stronie: https://www.wiatraczek.pl/nzr/
Oznacza to, że każdy – zarówno doświadczony muzyk, jak i amator mogą włączyć się w akcję – wystarczy tylko chcieć!
Gitarzyści, basiści, perkusiści, wokaliści oraz wszyscy inni, którzy kochacie rocka – połączcie się z nami już dziś. Gwarantujemy, że poczujecie wspaniałą energię. Razem stworzymy harmonię, która poruszy stolicę naszego województwa, a nawet cały kraj.
Po wspólnych wykonach Największego Zespołu ROCKowego na scenie wystąpią świętokrzyskie zespoły: Kakadu, Shapeles oraz Hash Cookie!
Próby do NZR rozpoczną się o 19.30 poprzez link: https://bit.ly/nzr-dla-grajacych
Natomiast widzów serdecznie zapraszamy przed komputery na 20.00! Wówczas rozpocznie się transmisja online na naszym facebookowym fanpage: https://www.facebook.com/HFKMS/