INSTRUKCJA KROK PO KROKU
GRA MIEJSKA
„ZAKRĘCENI NA KIELCE”

 

  1. Zapoznaj się z Regulaminem Gry oraz Mapą Gry.
  2. Jeśli w trakcie Gry planujesz zwiedzić wskazane przez nas Instytucje, pobierz i wydrukuj Kartę Odwiedzonych Instytucji  (nie jest to konieczne do ukończenia Gry, ale zwiększa szanse na nagrody).
  3. W terminie 11 – 19.07.2020 udaj się do wybranego przez siebie, dowolnego, zaznaczonego na Mapie Gry punktu.
  4. Odszukaj QR kod, oznaczony nazwą naszej Gry i go zeskanuj – szukaj go na fasadzie budynku, lub w pobliżu wejścia do Instytucji.
  5. QR kod przeniesie Cię na stronę internetową, gdzie znajduje się treść zdania.
  6. Wykonaj zadanie lub rozwiąż zagadkę i zapisz lub zapamiętaj odgadnięte hasło – będzie je trzeba wpisać w Formularzu Odpowiedzi.
  7. Po wykonaniu zadania, jeśli zechcesz – serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Instytucji, przy której się znajdujesz. Zwiedzenie instytucji nagrodzone zostanie przybiciem pieczątki na Karcie Odwiedzonych Instytucji przez pracownika kasy. Zachowaj Kartę – każda pieczątka to dodatkowe punkty i większa szansa na cenne nagrody!
  8. Przejdź do kolejnych punktów zaznaczonych na Mapie Gry i wykonaj dowolną liczbę zadań (im więcej tym lepiej!).
  9. Po wykonaniu zadań wypełnij formularz, który znajdziesz na naszej stronie. Wpisz hasła do wszystkich rozwiązanych przez Ciebie zadań i jeżeli w trakcie Gry odwiedziłeś jakieś instytucje prześlij skan lub zdjęcie Karty Odwiedzonych Instytucji na adres marcin.jedlinski@zhp.net.pl. Podaj dane kontaktowe, abyśmy w razie wygranej mogli się z Tobą skontaktować.
  10. Jeśli znajdziesz się w gronie Laureatów Gry – skontaktujemy się z Tobą e-mailowo bądź telefonicznie już 21.07.2020 r.

 

 

 

DO POBRANIA